הכנס הקרוב

תאריך

11.11.20

שעה

19:30-22:00

מיקום

און-ליין

*ללא עלות

דוברים

יפורסם בקרוב

אודות SharingKnowledge

למה

כנסי און-ליין
ולמה עכשיו?

נגיף קורונה שינה את החיים של כולנו!
כחודשיים לאחר פרוץ המגפה בסין, התגלה החולה הראשון בארץ.
מדינת ישראל, כמו מדינות רבות אחרות בעולם, עמדה מול אתגרים מורכבים בתחום הרפואי, החברתי והכלכלי. מערכת הבריאות בארץ קבעה שורה של תהליכים, על בסיס ניסיונן הקצר של מערכות בריאות אחרות בעולם ועל סמך פרסומים תקופתיים אודות הנגיף והמחלה אותה הוא מחולל. היום, בעיצומה של עליה חוזרת בתחלואה, כאשר כבר הצטבר ידע רב על הנגיף והמחלה, אנחנו חייבים לאסוף תובנות ולפעול ביחד כדי להעניק לחולים טיפול מיטבי, המושתת על ראיות מבוססות.
לאור מציאות מורכבת זו, אנחנו מזמינים אתכם, לכנס השני בסדרת כנסי און-ליין ייחודים מסוגם בהם יירקמו שיתופי ידע ופעולה בין בתי חולים בישראל לבין צוותי הקהילה בכל הקשור לטיפול בחולי  COVID-19, במטרה לשפר את הידע ואת איכות הטיפול במחלה, על כל שלביה בבתי החולים ובקהילה.

למה

רשת ידע היא דבר כל-כך חשוב?

אנחנו מאמינים שיצירת רשת של ידע רפואי, בין כל הגורמים המטפלים,
תשפר את הטיפול במחלה ותקדם את הטמעת השינויים הנדרשים,
כדי להיות מוכנים לאתגרי העתיד.

מי

מובילים את הכנסים
ומי מוזמנים
להשתתף בו?

הכנסים מתוכננים ומאורגנים על ידי חטיבת בתי החולים של כללית וחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים של משרד הבריאות. הכנסים מיועדים לצוותים מטפלים של לא פחות מ- 38 בתי חולים בארץ.  כמו כן מוזמנים להשתתף: הנהלת משרד הבריאות, הנהלות קופות החולים בארץ ,צוותים רפואיים מבתי החולים האחרים ומהקהילה. המרצים ישתפו מניסיונם ומהידע שצברו מאז פרוץ המגפה. ניתן יהיה לשאול את המרצים שאלות במהלך הכנס ו/או לפנות אליהם לפי כתובת הדוא”ל שלהם.

חברת AstraZeneca משתתפת בארגון הכנסים.

על מה

מדברים?

הכנסים עוסקים במגוון נושאים קליניים, אפידמיולוגים, חברתיים ומחקריים הנוגעים למגפה החדשה. מרצים מובילים מהארץ ומהעולם ישתפו בנושאים חדשניים, עדכניים ומרתקים כמו החיסון לקורונה, הערכות ארגוני בריאות בעולם לחורף 20-21, מפגש המטופל והמטפל- הזדמנות לשינוי? חדשנות- טיפול מרחוק, קרוב ואיכותי בבתי החולים ובקהילה, הצוותים המטפלים- מי יציל את המציל? ועוד נושאים אחרים מעניינים.

צופים
פני עתיד ביחד

אנחנו מאמינים ששיתוף פעולה בקנה מידה רחב כל כך יאפשר לנו, כקהילה רפואית, ליצור בסיס ידע משמעותי, שימשיך ויתעדכן מכנס לכנס, כדי לקדם את הבנת המחלה ולשפר את הטיפול בה.

רוצים להיות חלק מרשת הידע הארצית ללמידה אודות נגיף קורונה?
הירשמו עכשיו, ביחד נוכל להילחם בנגיף!

בתי חולים ממשלתיים
בתי חולים שירותי בריאות כללית
בתי חולים - אחר
קהילה
הנהלות, ארגונים, איגודים

אנחנו עובדים במרץ על הכנס הבא
ההרשמה תתחיל בקרוב

לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות לד”ר רינה יהלום, אגף רפואה חטיבת בתי החולים, שירותי בריאות כללית: rinaya@clalit.org.il | 050-6263560

לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות לד”ר רינה יהלום, אגף רפואה חטיבת בתי החולים, שירותי בריאות כללית:

rinaya@clalit.org.il | 050-6263560